Stomatologia z uważnością i dobrą energią

Nasza Misja

Niesiemy ulgę, kierując się Twoim długotrwałym dobrem. Tworzymy miejsce, z którego chcemy by ludzie wychodzili z uśmiechem, dzielimy się dobrą energią, a w centrum działań zawsze jest człowiek. Stawiamy na partnerstwo, wsparcie i zaufanie – nie tylko w relacjach z pacjentami, ale także pracownikami. 

O uśmiechy pacjentów dbamy z powodzeniem już od 30 lat. Szybki zysk nigdy nie stał ponad dobrem drugiego człowieka, dlatego rozwijamy zespół i stosujemy najwyższej jakości materiały i technologie. Szanujemy życie prywatne naszych pracowników, chcemy pomnażać ich talenty i wspierać w rozwijaniu skrzydeł.

Nasz Kodeks Wartości

Szczerość 

Nikogo nie udajemy i zawsze jesteśmy transparentni. Cenimy otwartość, nie chowamy urazy, dzielimy się dobrą energią. Dotrzymujemy obietnic i można na nas polegać. Wierzymy w mądrość i odpowiedzialność każdego z zespołu – ufamy pracownikom. 

Pasja

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i kochamy to, co robimy. Rozwijamy się, zdobywamy doświadczenie, którym dzielimy się ze współpracownikami, a nasza pasja przekłada się na najwyższą jakość naszych usług. Tworzymy zespół, który chce od życia czegoś więcej. 

Bezpieczeństwo

Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest podstawą spokojnego funkcjonowania. Opiekujemy się pacjentami i pracownikami – dbamy o dobre imię firmy i stawiamy na długotrwałe relacje.

Partnerstwo 

Dla nas każdy człowiek jest tak samo wartościowy i zasługuje na szacunek. Respektujemy zdanie członków zespołu – wiemy, że mamy wspólny cel! Uważnie słuchamy sugestii pacjentów, oni także uczestniczą w budowaniu naszego dzieła. 

Jakość

Stosujemy wysokiej klasy sprzęty, technologie i produkty. Nasze usługi są na najwyższym poziomie i chcemy, aby każdy wiedział, że Oftaldent to miejsce, na którym można polegać.

Oftaldent to:

Stomatologia

Tutaj jesteś

Facebook
Instagram